Hospicjum ZNMP Chojnice   

Jesteś
osobą odwiedzającą naszą stronę.

Archiwum 2010 r.

Archiwum 2009 r.

Archiwum 2008 r.

Archiwum 2007 r.

 Strona Główna

 Kontakt

 O Nas

 Statut Fundacji

 Wolontariat

 1 % podatku

 Pola Nadziei

 Hospicjum to też     życie

 Piszą o nas

 Galeria

 Porady

 Prace     pracowników     Fundacji Palium


 pozytek.gov.pl

 Hospicjum     Chojnice

FUNDACJA PALIUM jest organizatorem na terenie Powiatu Chojnickiego Pól Nadziei 2009

PATRONAT NAD CHOJNICKIMI ŻONKILOWYMI POLAMI NADZIEI SPRAWUJĄ:
Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster
Starosta Chojnicki - Stanisław Skaja
PATRONAT DUCHOWY

Ksiądz kanonik Jacek Dawidowski
Duszpasterz Hospicjum ZNMP ksiądz Stanisław Stolc

PATRONAT MEDIALNY
Tygodnik lokalny "Czas Chojnic"Program Kampanii 2009
29 marzec (niedziela) Inauguracja Chojnickich Żonkilowych Pól Nadziei 2009 w świetlicy Hospicjum ZNMP w Chojnicach, msza święta godz. 12.15., którą poprowadzi duszpasterz Hospicjum ZNMP ksiądz Stanisław Stolc.

Kwiecień
KONKURS POWIATOWY

Konkurs fotograficzny pod hasłem: "Oblicza cierpienia i nadziei - gdy słowa to za mało" oraz konkurs na żonkilowe przebranie (konkurs ten przeprowadzony zostanie podczas Marszu Nadziei i tam zostanie też wyłoniony zwycięzca) . Współorganizator konkursu ChDK. Składanie prac na konkurs fotograficzny - do 30 kwietnia do ChDK i rozwiązanie na Starym Rynku w Chojnicach 18 maja 2009 r, po Marszu Nadziei.


5 kwiecień (niedziela)
Kwesta uliczna i przy kościołach, rozdawanie żonkili i ulotek z 1%. Na Starym Rynku w Chojnicach pomiar ciśnienia, cukru itp.


15 i 16 kwiecień (środa, czwartek)
Drzwi Otwarte Hospicjum ZNMP NZOZ MEDICOR, Chojnice ul. Strzelecka 89. W godzinach od 14 do 17 możliwość porozmawiania z dyrektorem, lekarzem, pielęgniarką oddziałową, kapelanem, opiekunką wolontariuszy.


17 kwiecień (piątek)
Koncert muzyki poważnej w Państwowej Szkole Muzycznej, przy ul. Grunwaldzkiej w Chojnicach - godz. 17.00


13 i 14 maj (środa, czwartek)
Drzwi Otwarte Hospicjum ZNMP NZOZ MEDICOR, Chojnice ul. Strzelecka 89. W godzinach od 14 do 17 możliwość porozmawiania z dyrektorem, lekarzem, pielęgniarką oddziałową, kapelanem, opiekunką wolontariuszy.


17 maja (niedziela)
Kwesta uliczna i przy kościołach. Ulicami miasta jeździł będzie żonkilowy autobus MZK linii nr 7 , gdzie wolontariusze będą zbierać pieniądze na rzecz Hospicjum ZNMP w Chojnicach


18 maja ( poniedziałek)
Marsz Nadziei ulicami miasta (godz. 13.00 - 15.00) zbiórka na boisku SP nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Chojnicach. Zbiórka na boisku SP nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Chojnicach, przemarsz na Stary Rynek. Wypuszczenie 100 sztuk gołębi na Starym Rynku przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcja Chojnice - na znak miłości, nadziei, jedności itp. Występy szczudlarzy, gry, zabawy i konkursy. Rozwiązanie konkursu fotograficznego oraz na żonkilowe przebranie i wręczenie nagród. Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie z piosenką o Hospicjum.


Copyright Kamila