Regulamin konkursu na biżuterię żonkilową "Żonkil - symbol nadziei"

I. Organizator konkursu Fundacja Palium i CHDK

II. Celem konkursu jest:
  • umożliwienie zaprezentowania swojego talentu
  • uwrażliwianie na potrzeby osób cierpiących
  • rozwijanie kreatywności
  • zachęcenie do aktywności wśród dzieci i młodzieży

III. Zasady konkursu

1. W konkursie plastycznym mogą wziąć udział może wziąć udział każdy chętny.
    2. Technika dowolna.
    3. Każdy autor może przekazać max. 1 prace nie mogą to być prace zbiorowe.
    5. Prace z dopiskiem "Konkurs na biżuterię żonkilową" należy składać do 20 maja w biurze Fundacji ul. Stary     Rynek 2 lub do ChDK
    6. Każda z prac przekazanych na konkurs powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko,     wiek autora, adres i telefon szkoły oraz nazwisko opiekuna (Załącznik Nr 1).
    7. Termin składania prac: od 10 kwietnia do dnia 20 maja 2011 r.
    8. Wszelkich informacji na temat konkursu udziela:

Kamila Krukowska
    Tel: 603635988
    e-mail: wolontariatfundacjapalium@wp.pl

IV. Przebieg konkursu
    Przewiduje się następujący schemat organizacyjny konkursu:
  • od dn. 10.04.2011r. - ogłoszenie i promocja konkursu,
  • 10.04 - 20.05. 2011 r.- nadsyłanie prac konkursowych,
  • 23.05.2011r. - wybór najlepszych prac przez jury i ogłoszenie wyników,
  • 27.05.2011r. - wręczenie nagród podczas Marszu Nadziei.

V. Nagrody
    1. Spośród Uczestników spełniających warunki Regulaminu konkursu Organizator wyłoni     zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
    a) I miejsce
    b) II miejsce
    c) III miejsce
    Każdy z laureatów otrzyma dodatkowo dyplom będący poświadczeniem uczestnictwa w konkursie.

VI. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu
    1. Do pracy należy dołączyć dane autora pracy (Załącznik Nr 1). Poprzez fakt wykonania Zadania     Konkursowego, Uczestnik gwarantuje, że do zadania przysługują mu wszelkie prawa własności     intelektualnej, w tym wyłączne prawa autorskie w szczególności umożliwiające reprodukcję,     rozpowszechnianie i publikowanie.
    2. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania Zadania Konkursowego dla własnych celów     reklamowych i marketingowych. W takim przypadku Uczestnikowi nie przysługuje prawo żądania     zapłaty za wykorzystanie przez Organizatora Zadania Konkursowego.
    3. W chwili wykonania Zadania Konkursowego Uczestnik wyraża zgodę na nieograniczone     korzystanie z niego przez Fundację Palium.
    4. Osoby zgłaszające się do Konkursu wyrażają tym samym zgodę na przetwarzanie swoich danych     osobowych wyłącznie na potrzeby Konkursu w zakresie koniecznym do jego prawidłowego     przeprowadzenia i dalszej prezentacji nadsyłanej pracy (ustawa o ochronie danych osobowych z     dn. 29 sierpnia 1997 roku Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

załącznik nr 1 - ściągnij